Výpis produktů

MONODEX ULTRA

pružný, dekorativní nátěr na vodní bázi (ČSN EN 1504-2)

MONODEX ULTRA je jedno komponentní, rychle schnoucí nátěr na vodní bázi, který nabízí výbornou obranu před vnikáním oxidu uhličitého a před působením zvětrávání. Znemožňuje vstup vody, přitom ale umožňuje vlhkým podkladům dýchat a vysychat. Je odolný proti špíně a UV záření. Dlouhodobá ochrana před růstem plísní a hub je zajištěna pomocí vyspělé technologie se zapouzdřeným biocidem.

Zobrazit detail

MONODEX TEXTURED

pružný, ochranný, dekorativní, strukturovaný nátěr na vodní bázi (ČSN EN 1504-2)

MONODEX TEXTURED je vysoce kvalitní, jedno komponentní, strukturovaný, akrylátový, dekorativní nátěr na vodní bázi na zděné konstrukce. Na báze  mikropolymerového pryskyřičného pojiva s příčnými vazbami, čímž je dosažena výborná trvanlivost a odolnost vůči vodě na mnoho let. Poskytuje výbornou obranu před vnikáním oxidu uhličitého a před působením zvětrávání. Znemožňuje vstup vody, přitom ale umožňuje vlhkým podkladům dýchat a vysychat bez toho, aby se tvořili puchýře nebo delaminace. Bohatý obsah pryskyřice zapouzdřuje jednotlivé částice bez toho, aby se ztráceli z povrchu. Díky elastoměrným vlastnostem překrývá vlásečnicové trhliny a umožňuje pohyb podkladu bez toho, aby se tvořili praskliny  nebo odlupování. Dlouhodobá ochrana před růstem plísní a hub je zajištěna pomocí vyspělé technologie se zapouzdřeným biocidem. MONODEX TEXTURED je k dispozici v řadě atraktivních barev.

Zobrazit detail

MONODEX SMOOTH

pružný ochranný nátěr na vodní bázi (ČSN EN 1504-2)

MONODEX SMOOTH je jednosložkový, více vrstvý, dekorativní, voděodolný nátěr, založený na moderním mikropolymer pryskyřičním pojivu, kterého příčné vazby poskytují mimořádnou odolnost v průběhu životnosti až 15 let. Jeho přirozená elastoměrnost usnadňuje pohyb podkladu a přemostění vlásečnicových trhlin. MONODEX SMOOTH posiluje schopnost přizpůsobit se většímu pohybu podkladu. Chrání podpěrné betonové konstrukce a nosníky před absorbcí a umožňuje zbavit se vlhkosti bez puchýřů nebo oslabení přilnavosti. Dlouhodobá ochrana před růstem plísní a hub je zajištěna pomocí vyspělé technologie se zapouzdřeného biocidu. MONODEX SMOOTH je k dispozici v řadě atraktivních barev.

Zobrazit detail

MONODEX CLEAR

čirý, ochranný nátěr proti karbonataci (ČSN EN 1504-2)

MONODEX CLEAR je jedno komponentní, čirý/transparentní nátěr na vodní bázi, který nabízí výbornou ochranu před vnikáním  oxidu uhličitého a před působením zvětrávání, čímž významně prodlužuje bezúdržbovou životnost budov a konstrukcí. Aplikuje se bez základního nátěru. Vytváří povrch s čirým, saténovým leskem, který  uchovává původní vzhled betonového podkladu, na nějž byl nanesen. Znemožňuje vstup vody, přitom ale umožňuje vlhkým podkladům dýchat a vysychat, je odolný proti špíně a UV záření. Dlouhodobá ochrana před růstem plísní a hub je zajištěna pomocí vyspělé technologie se zapouzdřeným biocidem, která pomáhá zachovat původní vzhled.

Zobrazit detail