O nás

Jsme sesterskou společností CORRO SWEDEN a.b., která více než 40 let zabezpečuje profesionální servis v oblasti stavebnictví a údržby staveb ve Švédsku, ale také v Evropě a v různých zemích po celém světě jako jsou např.: Mexiko, Izrael, Venezuela, Saudská Arábie, Turecko.

V roce 1990 založila CORRO SWEDEN a.b. svou sesterskou společnost CORRO ČESKOSLOVENSKO, a.s. a po rozdělení republiky vznikla 9.3.1993 v České Republice samostatná společnost CORRO BOHEMIA s.r.o., která navázala na aktivity původní společnosti v oblasti aplikací speciálních ochranných nátěrů proti bakteriím, plísni, hydroizolačních nátěrů, nátěrů na ochranu betonu a kovových konstrukcí.

Od roku 2016 se CORRO BOHEMIA orientuje primárně na prodej produktů realizačním firmám, kterým poskytujeme zaškolení a poradenský servis. Materiály, které naše společnost nabízí patří mezi kvalitní produkty splňující standardy EU.

Základem filosofie naší společnosti je nabízet klientům kvalitní produkty, řada z nich jsou univerzální, mají špičkové parametry a jejich aplikace je snadná. Při poradenství využíváme naše praktické zkušenosti a zkušenosti a podporu výrobců.