Výpis produktů

CEMPROTEC EF GRIT

KŘEMIČITÝ PÍSEK PRO ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI PROTI ODĚRU A PROTI SKLUZU E-FLOOR NÁTĚRŮ

Křemičitý písek pro zvýšení odolnosti proti oděru a proti skluzu do E-FLOOR nátěrů.  

Zobrazit detail

CEMPROTEC E-FLOOR HB

EPOXIDEM A POLYMERY MODIFIKOVANÁ CEMENTOVÁ PODLAHA: 3-6mm

CEMPROTEC E-FLOOR HB je dvousložkový epoxidový a polymery modifikovaný cementový nátěr na ochranu betonových podlah s těžkým zatížením. Obsahuje progresívní chemii cementu, metakaolinu, vláken, epoxidu a technologii styrenakrylátového kopolymeru a tím poskytuje multifunkční ochranu. Smíchaný vykazuje vysoký stupeň průtoku, který umožňuje snadnou aplikaci nalitím nebo stříkáním pomocí pumpy, čímž se dosáhne hladký povrch. Směs rychle hydratuje za vzniku hustého, odolného, trvanlivého nátěru, který vykazuje obě, polymerní i pryskyřičné vlastnosti, které mají nízkou propustnost pro vodu a poskytuje velmi vysokou, dlouhodobou odolnost vůči chemikáliím a oděru. CEMPROTEC E - FLOOR HB může být zesílen v místech, kde se očekává pohyb, přes trhliny a kolem spojů páskou CEMPROTEC 2000 –S.

Zobrazit detail

CEMPROTEC EF PRIMER

NÁTĚR NA CEMENTOVÉ A ASFALTOVÉ PODKLADY

CEMPROTEC EF PRIMER je modifikovaný, styren akrylátový ko-polymerový impregnační nátěr s vysokou penetrací, který stabilizuje a utěsňuje cementové a asfaltové podklady. Podporuje zvýšení přilnavosti cementových nátěrů CEMPROTEC a malt FLEXCRETE a zabraňuje rychlému vysychání a odplyňování v spoji mezi betonem a porézním nebo nedostatečně saturovaným podkladem.

Zobrazit detail

CEMPROTEC LEVELLING COAT

CEMENTOVÝ SAMONIVELAČNÍ VYROVNÁVACÍ HYDROIZOLAČNÍ POTĚR POD PODLAHY

CEMPROTEC LEVELLING COAT je dvousložková epoxidová a polymery modifikovaná samonivelační cementová malta / nosní potěr pro vyrovnávání a hydroizolaci betonových podkladů. Obsahuje progresívní chemii cementu, metakaolinu, vláken, epoxidu a technologii styren-akrylátového kopolymeru, která jí poskytuje vynikající vlastnosti a přilnavost na betonové podklady. Smíchaná vykazuje vysoký stupeň průtoku, který umožňuje snadnou aplikaci nalitím nebo stříkáním pomocí pumpy, čímž se získá hladký povrch. Směs rychle hydratuje za vzniku hustého, odolného, trvanlivého nátěru, který vykazuje obě, polymerní i pryskyřičné vlastnosti a poskytuje nízkou dlouhodobou propustnost vody. Je speciálně upravena, aby rychle vytvořila tvrdý povrch, na který lze obvykle aplikovat další/jiný nátěr do 24 hodin

Zobrazit detail

CEMPROTEC E-FOOR

EPOXIDEM A POLYMERY MODIFIKOVANÁ CEMENTOVÁ PODLAHA – 2mm

CEMPROTEC E - FLOOR je dvousložkový epoxidový a polymery modifikovaný cementový nátěr na ochranu betonových podlah vyžadujících splnění požadavků v oblasti životního prostředí. Obsahuje progresívní chemii cementu, metakaolinu, vláken, epoxidu a technologii styren-akrylátového kopolymeru a tím poskytuje multifunkční ochranu. Smíchaný vykazuje vysoký stupeň průtoku, který umožňuje snadnou aplikaci nalitím nebo stříkáním pomocí pumpy, čímž se získá hladký povrch. Směs rychle hydratuje za vzniku hustého, odolného, trvanlivého nátěru, který vykazuje obě, polymerní i pryskyřičné vlastnosti, poskytuje nízkou propustnost vody a poskytuje velmi vysokou, dlouhodobou odolnost vůči chemikáliím a oděru. CEMPROTEC E - FLOOR může být zesílen v místech, kde se očekává pohyb, přes trhliny a kolem spojů páskou CEMPROTEC 2000 –S.

Zobrazit detail

FASTFILL WP

malta pro rychlé zastavení vytékání a prosakování vody pod tlakem

FASTFILL WP  je jednosložková, rychle tuhnoucí, polymerem modifikovaná a vlákny zpevněná opravní cementová malta pro zastavení vytékání a prosakování vody pod tlakem v podobě trhlin, spár a dutin v betonu a zdivu. Lze použít také pro rychlé tmelení a spárování v a kolem kovového potrubí, nebo pro konstrukce vodních staveb.

Zobrazit detail