Výpis produktů

GACOFLEX® E5320

dvousložkový epoxidový nátěr/tmel

GACOFLEX® E5320 je dvousložkový epoxidový základní/podkladový nátěr na vodní bázi s excelentní přilnavostí k většině střešních povrchů.

Zobrazit detail

LIQIUD ROOF TAPE GRF1625

TEKUTÁ SILIKONOVÁ PÁSKA NA SPOJE

Liquid Roof Tape je hustá, velmi pevná, pružná kapalina, která se skládá ze 100% silikonu a skelných mikrovláken. Jedinečné vlastnosti umožňují, aby nahradila tradiční gumovou a tkanou pásku ve spojích s GacoRoof 100%-ním silikonovým střešním nátěrem.

Zobrazit detail

GacoProEco Solvent Free

100%-ní silikonový hydroizolační nátěr

GacoProEco Solvent Free je 100%-ní silikonový, tekutý, jednosložkový, pružný, vlhkostí vytvrzující nátěr bez rozpouštědel. Nátěr se dodává ve vysoce reflexní bílé a šedé barvě.

Zobrazit detail

ROOFDEX HB

vysoce pevný, ekologický nátěr na terasy a střechy

ROOFDEX HB je paropropustný, styren-akrylový nátěr s vnitřní ochranou biofilmu proti napadení, s minimálním obsahem VOC (těkavých organických sloučenin), který je při aplikaci prakticky bez zápachu Je odolný vůči stojaté vodě a zůstává pružný po celou dobu své dlouhé životnosti na plochých nebo šikmých střechách. Vysoká pevnost, tixotropní vlastnosti ROOFDEX HB jsou ideální pro ukotvení výztuže a umožňuje opravu výstupků nebo jiných střech. ROOFDEX HB je elastomerní, tekutý, hydroizolační nátěr na ploché nebo šikmé střechy. Tvoří studenou, membránu bez spojů, která může být vyztužena a tím poskytnout dlouhodobou ochranu proti vlivům počasí plochých, šikmých a obrácených a zelených střech. ROOFDEX HB může být dodán v bílé, reflexní, barvě, která odráží sluneční záření, snižuje náklady na chlazení, maximalizuje životnost a snižuje přehřívání v městských aglomeracích a tropických podmínkách.

Zobrazit detail

CEMPROTEC ELASTIC

pružný, houževnatý dvou složkový nátěr vhodný na cementové podklady a ocel, kde se očekává další pohyb

CEMPROTEC ELASTIC je dvousložkový, tixotropní, cementový, polymerem bohatě modifikovaný nátěr na vodní bázi s vysokou adhezí k betonu a zděných podkladů. Nestéká ani při aplikaci na svislé plochy. Hydratuje do odolného, vysoce alkalického, trvale elastomerního nátěru, který nejen chrání beton nebo jiné podklady vůči průniku vody a difuzi oxidu uhličitého, ale také se přizpůsobuje pohybu trhlin. CEMPROTEC ELASTIC si zachovává svoji flexibilitu za stálého ponoření nebo stálého působení externích vlyvů. Je ideální pro hydroizolaci a ochranu betonových a zděných konstrukcí, které vykazují praskání a kde se očekává další pohyb.

Zobrazit detail