Výpis produktů

CEMPROTEC MCI® 2020

Povrchově aplikovaný inhibitor koroze

CEMPROTEC MCI®2020 je čirý inhibitor na vodní bázi na ošetření organických stávajících betonových konstrukcí. Na základě časem prokázané technologie zabraňující korozi, byl speciálně navržen tak, aby prostupoval do betonu, difuzí kapaliny a par, aby vytvořil ochrannou monomolekulární vrstvu na ocelové výztuže/ armatury, což pomáhá redukovat korozi. Je to penetrační akce, která zajišťuje, že neohrozí volný průchod vodní páry a má minimální vliv na vzhled povrchu. Je nejefektivnější, když se používá společně se sanačními a ochrannými systémy Flexcrete na ochranu oceli, v agresivním prostředí s vysokým obsahem chloridů, jako jsou dálniční stavby a stavby na mořském pobřeží. Díky technologii zabraňující korozi, která byla vyvinuta před více než dvaceti lety, má prokázanou zkušenost s ochranou a zvyšováním trvanlivosti staveb na celém světě.

Zobrazit detail

GACOFLEX® E5320

dvousložkový epoxidový nátěr/tmel

GACOFLEX® E5320 je dvousložkový epoxidový základní/podkladový nátěr na vodní bázi s excelentní přilnavostí k většině střešních povrchů.

Zobrazit detail

METAL-PRIME WB

ANTIKOROZNÍ NÁTĚR NA KOVOVÉ PODKLADY NA VODNÍ BÁZI

METAL-PRIME WB je inovativní, antikorozní, základní nátěr na vodní bázi, se zvýšenou ochrannou bariérou z prokládaných skleněných vloček a s moderními přísadami proti okamžité rzi, která vzniká při nátěrech na vodní bázi. Vhodný pro použití na vnější i vnitřní kovové podklady a pro použití v uzavřeném prostředí. Je velmi rychle schnoucí a vytvrzuje bez uvolňování nebezpečných rozpouštědel nebo silného zápachu. Rychle a snadno se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkáním. METAL-PRIME WB vytváří při aplikaci charakteristický červený film, je ideální pro aplikaci na kovové podklady, před použitím vysoce výkonných nátěrů Flexcrete. Vynikající přilnavost, nízký obsah nebezpečných látek a anti-korozivní vlastnosti METALPRIME WB z něj činí ideální nátěr na ochranu kovových povrchů, podporující výbornou přilnavost vrchních nátěrů.

Zobrazit detail

BOND-PRIME

ZÁKLADNÍ NÁTĚR PRO UZAVŘENÍ A STABILIZACI PODKLADU.

BOND-PRIME je jednosložkový základní nátěr na vodní bázi, epoxid modifikován polymery. Je určen pro uzavření, stabilizaci a zlepšení adheze  podkladů speciálních dekorativních a ochranných nátěrů FLEXCRETE.

Zobrazit detail

CEMPROTEC EF PRIMER

NÁTĚR NA CEMENTOVÉ A ASFALTOVÉ PODKLADY

CEMPROTEC EF PRIMER je modifikovaný, styren akrylátový ko-polymerový impregnační nátěr s vysokou penetrací, který stabilizuje a utěsňuje cementové a asfaltové podklady. Podporuje zvýšení přilnavosti cementových nátěrů CEMPROTEC a malt FLEXCRETE a zabraňuje rychlému vysychání a odplyňování v spoji mezi betonem a porézním nebo nedostatečně saturovaným podkladem.

Zobrazit detail

BONDING BRIDGE 842

SPOJOVACÍ MŮSTEK NA BETON

BONDING BRIDGE 842 je zdokonalený, polymery modifikovaný, cementový impregnační podkladový nátěr se schopností vysoké penetrace betonu. BONDING BRIDGE 842 zvyšuje přilnavost sanačních malt Flexcrete a zabraňuje rychlému vysychání betonu na porézním podkladu s vysokou savostí.

Zobrazit detail