Výpis produktů

MONOSIL

PRŮHLEDNÝ, HYDROFÓBNÍ IMPREGNANT

Monosil je povrchová impregnace, kterou lze aplikovat na beton, cihly, kámen a pod., čímž přináší odpuzování vody a oleje. To pomáhá chránit podklad před vniknutím vody a oleje a zvyšuje odolnost proti zamrznutí a tání, což umožňuje snadnější odstraňování oleje, mastnoty, barvy, graffiti a pod. Je obzvláště vhodný pro ošetření ploch na parkovištích a dalších provozních plochách, kde je vyžadováno odpuzování oleje. Monosil je směs silanů, siloxanů a syntetických pryskyřic, které v koncentrované formě poskytují maximální odolnost proti vodě a oleji minerálním podkladům, jako je beton, cihla, kámen atd. Na rozdíl od tradičních vodoodpudivých látek, poskytuje multifunkční ochranu proti vodě, oleji, mastnotě, barvám atd., což umožňuje snadnější čištění a odstraňování graffiti, plakátů a pod. Prochází povrchovými póry, aby minimalizoval vliv na vzhled podkladu a má minimální vliv na vlastnosti difúzi vodní páry. Dodávaný produkt je ideálně vhodný pro ošetření podlah na parkovištích a dalších provozních oblastech. Může být zředěn přímo na místě, aby bylo možné zajistit nákladově efektivnější řešení pro ošetření stěn.

Zobrazit detail

CEMPROTEC SANDSEAL WB

PRŮHLEDNÝ LAK, IMPREGNANT NA VODNÍ BÁZI NA OCHRANU BETONOVÝCH PODLAH

CEMPROTEC SANDSEAL WB je jednosložkový, průhledný lak na ochranu podlah v interiérech. Lze jej použít i ve spojení s našim systémem Cemprotec E-Floor, jak s hladkou povrchovou úpravou Cemprotec E-Floor, tak i s Cemprotec E-Floor s křemičitým pískem, který utěsňuje agregát a zajišťuje protiskluzovou úpravu se zvýšenou odolností a ochranou proti oděru.

Zobrazit detail

CEMPROTEC SANDSEAL 75

PRŮHLEDNÝ LAK NA BETONOVÉ PODLAHY

CEMPROTEC SANDSEAL 75 je odolný, jednosložkový, polyuretanový lak na bázi rozpouštědel, pro ochranu betonových podlah a na hladké povrchové úpravy podlahových nátěrů Cemprotec E-Floor. Může být také použit v kombinaci s podlahou Cemprotec E-Floor s křemičitým pískem, které pomáhá utěsnit a udržet písek, aby poskytla protiskluzný dekorativní povrch s vynikajícími vlastnostmi při obrušování a opotřebení. CEMPROTEC SANDSEAL 75 je jednosložkový, průhledný, alifatický polyuretanový lak, s dobrou světelnou stabilitou a chemickou odolností. Využitím pokročilého vytvrzovacího mechanismu vyvolaného vlhkostí, lze SANDSEAL 75 aplikovat na vlhké, ale na povrchu suché podklady, které rychle vytvrdí a vytvoří tvrdý, lesklý povrch.  

Zobrazit detail

MONODEX CLEAR

čirý, ochranný nátěr proti karbonataci (ČSN EN 1504-2)

MONODEX CLEAR je jedno komponentní, čirý/transparentní nátěr na vodní bázi, který nabízí výbornou ochranu před vnikáním  oxidu uhličitého a před působením zvětrávání, čímž významně prodlužuje bezúdržbovou životnost budov a konstrukcí. Aplikuje se bez základního nátěru. Vytváří povrch s čirým, saténovým leskem, který  uchovává původní vzhled betonového podkladu, na nějž byl nanesen. Znemožňuje vstup vody, přitom ale umožňuje vlhkým podkladům dýchat a vysychat, je odolný proti špíně a UV záření. Dlouhodobá ochrana před růstem plísní a hub je zajištěna pomocí vyspělé technologie se zapouzdřeným biocidem, která pomáhá zachovat původní vzhled.

Zobrazit detail