Výpis produktů

CEMPROTEC E942

vysoce odolný dvou složkový cementový nátěr s vysokou odolností chemikáliím

CEMPROTEC E942 – multifunkční je dvousložkový cementový nátěr na vodní bázi, který využívá technologii mikrosiliky, vláken, modifikovaného epoxidu a styren akrylátových kopolymerů. Vykazuje silně tixotropní vlastnosti, díky kterým se snadno aplikuje štětcem nebo nástřikem a vytvoří hladký povrch. Hydratací vytvoří hustý, vysoce alkalický povlak s vlastnostmi polymerů a pryskyřice s nízkou propustnosti vody a s vysokou odolností vůči difuzi ionů chloridu a dioxinů, aby byla zajištěna vysoká dlouhodobá ochrana. Je speciálně vyvinutý, aby chemicky urychlil pasivaci železných kovů a maximalizoval přilnavost k oceli a betonu. Je prokázáno, že je vhodný se systémy katodické ochrany až do 95°C. Kolem ohybů, detailů, trhlin a spár může být vyztužen páskou CEMPROTEC 2000-S.

Zobrazit detail

CEMPROTEC ELASTIC

pružný, houževnatý dvou složkový nátěr vhodný na cementové podklady a ocel, kde se očekává další pohyb

CEMPROTEC ELASTIC je dvousložkový, tixotropní, cementový, polymerem bohatě modifikovaný nátěr na vodní bázi s vysokou adhezí k betonu a zděných podkladů. Nestéká ani při aplikaci na svislé plochy. Hydratuje do odolného, vysoce alkalického, trvale elastomerního nátěru, který nejen chrání beton nebo jiné podklady vůči průniku vody a difuzi oxidu uhličitého, ale také se přizpůsobuje pohybu trhlin. CEMPROTEC ELASTIC si zachovává svoji flexibilitu za stálého ponoření nebo stálého působení externích vlyvů. Je ideální pro hydroizolaci a ochranu betonových a zděných konstrukcí, které vykazují praskání a kde se očekává další pohyb.

Zobrazit detail

CEMENTOVÝ NÁTĚR 851

vysoce odolný dvou složkový cementový nátěr odolný proti abrazi, certifikován na styk s pitnou vodou

CEMENTOVÝ NÁTĚR 851 je dvousložkový, tixotropní, cementový, polymerem modifikovaný nátěr s vysokou adhezi k betonu a oceli. CEMENTOVÝ NÁTĚR 851 vytváří pevný vysoce alkalický nátěr s určitým stupněm pružnosti, který nejen chrání beton nebo jiné podklady od účinků agresivních kyselých plynů, vlhkosti a chloridů, ale také výrazně zvyšuje jejich chemickou odolnost. Je vhodný na beton v prostředí, které kontaminováno sírany. Může být posílen páskou Cemprotec 2000-S a přizpůsobit se pohybu kolem detailů a přes trhliny a spáry, kde se očekává další pohyb. Vůči chloridům odolává 27 letCEMENTOVÝ NÁTĚR 851 je certifikován na styk s pitnou vodou.

Zobrazit detail