Výpis produktů

CEMPROTEC 2000-BJT

SAMOLEPÍCÍ, BUTYLOVÁ, VODĚODOLNÁ, TĚSNÍCÍ PÁSKA PRO SPOJENÍ ČÁSTÍ CEMPROTEC 2000-S

CEMPROTEC 2000-BJT je vysoce výkonná butylová páska, která je navržena tak, aby spojila dohromady dva kusy vodotěsné kompozitní pásky Cemprotec 2000-S. Vložena do sortimentu cementových nátěrů Cemprotec, vytváří elastomerní spoj mezi dvěma páskami Cemprotec 2000-S, aby se přizpůsoboval pohybu. Dodává se jako předem připravený pás o šířce 100 mm na posilikonovaném uvolňovacím papíru. Podkladový pás se po nalepení jednoduše vyjme. Netoxický a schválený pro použití v kontaktu s pitnou vodou, Cemprotec 2000-BJT je ideální pro použití v široké škále aplikací v oblasti hydroizolace, jako jsou, nádrže na vodu, střešní desky a projekty v uzavřených prostorech, kde není vhodné používat produkty na bázi rozpouštědel nebo svařovaných za tepla.

Zobrazit detail

CEMPROTEC GFM

SPECIÁLNÍ SKELNÁ TKANINA NA ZPEVNĚNÍ NÁTĚRŮ

CEMPROTEC GFM je speciální výztuž ze skelných vláken používaná ve spojení s membránami/nátěry Flexcrete, která výrazně zvyšuje pevnost v tahu a odolnost proti roztržení. Její speciální konstrukce, zajišťuje rychlé zvlhčování a snadné tvarování kolem nejsložitějších detailů střechy, čímž vzniká plně zpevněný bezproblémový nátěr/ membrána.

Zobrazit detail

CEMPROTEC FLEX-TAPE

UNIVERZÁLNÍ PÁSKA K ZPEVNĚNÍ TRHLIN A SPÁR

CEMPROTEC FLEX-TAPE je tkaná nylon polyamidová páska pro lehký a těžký stupeň zatížení, navržena pro zesílení dekorativních ochranných nátěrů Flexcrete přes trhliny, spoje a spáry

Zobrazit detail

CEMPROTEC Geo80

NETKANÁ GEOTEXTILIE NA ZPEVNĚNÍ PRUŽNÝCH CEMENTOVÝCH NÁTĚRŮ

CEMPROTEC Geo80 je tepelně lepená netkaná geotextilie určená k vyztužení elastomerních cementových nátěrů, jako je CEMPROTEC ELASTIC. 100% polypropylenové polymery poskytují dodatečnou houževnatost vůči filmu nátěru, přičemž zůstává flexibilní.

Zobrazit detail

CEMPROTEC EDGE SCRIM

SKELNÁ TKANINA NA ZPEVNĚNÍ SVARŮ A OKRAJŮ CEMENTOVÝCH NÁTĚRŮ

CEMPROTEC EDGE SCRIM je flexibilní skelná tkanina s otevřenou strukturou pro zpevnění cementových nátěrů přes svary nebo na okrajích cementových nátěrů.

Zobrazit detail

CEMPROTEC SCRIM

SKELNÁ TKANINA NA ZPEVNĚNÍ CEMENTOVÝCH NÁTĚRŮ A STĚREK

CEMPROTEC SCRIM je latexem potažený, otevřený skleněný tkaný materiál určený k vyztužení cementových malt a nátěrů z cementu Flexcrete. Je k dispozici ve dvou stupních - standardní CEMPROTEC SCRIM a CEMPROTEC EDGE SCRIM . Standardní - CEMPROTEC SCRIM je vhodný zejména pro obecnou výztuž na velké plochy prasklin, popraskaných, slabých nebo drobivých podkladů, jako je izolace, aby zajistil dodatečnou pevnost v tahu a odolnost proti nárazům. CEMPROTEC EDGE SCRIM je určen pro lokalizovanou výztuž přes trhliny nebo spoje, aby se zvýšila pevnost v tahu. Může být také použit na svary nebo okraje ocelových profilů, aby byla zajištěna správná tloušťka nátěru.

Zobrazit detail

LIQIUD ROOF TAPE GRF1625

TEKUTÁ SILIKONOVÁ PÁSKA NA SPOJE

Liquid Roof Tape je hustá, velmi pevná, pružná kapalina, která se skládá ze 100% silikonu a skelných mikrovláken. Jedinečné vlastnosti umožňují, aby nahradila tradiční gumovou a tkanou pásku ve spojích s GacoRoof 100%-ním silikonovým střešním nátěrem.

Zobrazit detail

CEMPROTEC 2000-S

PRUŽNÁ, VODĚ ODOLNÁ, TĚSNÍCÍ PÁSKA

CEMPROTEC 2000-S je progresívní, elastomerní, vysoce odolná proti roztržení, prodyšná, vodotěsná kompozitní páska, která se vkládá cementových nátěrů CEMPROTEC, čímž se získá vysoce flexibilní, nepropustné těsnění přes "živé" praskliny a dilatační konstrukční spáry a spoje nebo utěsnění  při hydroizolačních aplikacích.

Zobrazit detail