Výpis produktů

MONORUB

jemná cementová stěrka třídy R1

MONORUB je jednosložková, polymerem modifikovaná cementová malta pro plnění malých otvorů a malých povrchových vad prefabrikovaného a monolitického betonu, která vytváří estetický, přesto trvanlivý povrch. Obsažený polymer zvyšuje adhezi a dodává vysoký stupeň vodoodpudivosti na povrchu betonu a tím se stává hustší a nepropustný. Po vytvrzení, v případě potřeby může být překryt specializovanými membránami/nátěry produktové řady Flexcrete a poskytnout další ochranu a vyšší estetickou kvalitu povrchu.

Zobrazit detail

MONOLEVEL RM

vlákny zesílená, voděodolná jednovrstvá stěrka (ČSN EN 988-1)

MONOLEVEL RM je předpřipravená směs: jednosložková, tixotropní, vlákny zesílená, polymery modifikovaná, voděodolná, rychle tvrdnoucí, vysoce odolná cementová malta s polymery vylepšenými vlastnostmi na finální úpravu povrchů. Lze ji jednoduše a rychle aplikovat v jedné vrstvě na horizontální, vertikální povrchy a stropy zednickou lžící nebo stříkáním.

Zobrazit detail

MONOLEVEL FC

finální cementový ochranný nátěr třídy R2 (ČSN EN 1504-3)

MONOLEVEL FC je jednosložková, tixotropní, polymerem modifikovaná cementová malta s vysokou přilnavostí, kterou lze použít v tenké vrstvě pro vyplnění malých nedostatků k dosažení rovného povrchu. Obsah zdokonalené microsiliky, vláken a technologie polymerů poskytuje podporu při vytvrzování, odolnost proti zmrazování / rozmrazování a ochranu před vniknutím vody, kyselých plynů a chloridů. Tento výrobek je dodáván jako jednosložkový komponent, vyžadující pouze přidání čisté vody.

Zobrazit detail

MONOLEVEL 844SP

voděodolná stěrka a výplň porézních povrchů třidy R4 (ČSN EN 1504-3)

MONOLEVEL 844SP je jednosložková, tixotropní, polymerem modifikovaná cementová sanační malta s vysokou přilnavostí, což umožňuje, aby byla použita jako vodotěsná stěrka, na výplň menších dutin a vad k dosažení, rovného povrchu. Obsah zdokonalených mikrosilik, vláken a technologie polymerů poskytuje podporu při vytvrzování, vysokou voděodolnost, vynikající odolnost proti kyselým plynům a chloridům, zmrazování / rozmrazování a chemickou odolnost. Tento výrobek je dodáván jako jednosložkový komponent, vyžadující pouze přidání čisté vody.

Zobrazit detail

MONOLEVEL 250F

jemná, finální stěrková malta třídy R1 (ČSN EN 1504-3)

MONOLEVEL 250F je jednosložková, polymerem modifikovaná cementová malta pro plnění malých otvorů, trhlin, malých nedostatků, skvrn a vyrovnání nerovných povrchů v existujících nátěrů, ale i betonových a mozaikových podkladů. Obsahující polymery podporují adhezi ke stávajícím nátěry ošetřeným podkladům, takže je ideální před aplikací následných ochranných a finálních nátěrů. Po vytvrzení by měl být produkt přetřen speciální membránou produktové řady Flexcrete, aby byla dosažena vyšší ochrana a estetický vzhled.

Zobrazit detail